02
01
03
04
05

SNÍDANĚ
130,- Kč/ osoba
K ubytování je možné zakoupit snídaně, podávané formou studeného obloženého talíře (obsahují salám, sýr, zeleninu, máslo, džem, pečivo, kávu, čaj a cukr). Snídaně vám večer připravíme a vložíme do chladničky na vašem patře, kde si je ráno v libovolný čas můžete vyzvednout.
Snídaně je nutné objednat nejpozději do 16:00 předchozího dne.

PŮJČOVNA KOL
250,- Kč
Přijeli jste bez kola a rádi by jste navštívili Labskou cyklostezku, vedoucí z Hamburku až k prameni Labe? Kaňon Labe nabízí úchvatnou podívanou na okolní skalní masivy. Vydat se můžete do skalního města v Tisé, na Děčínský Sněžník či NP Česko Saské Švýcarsko. Kola s veškerým vybavením Vám zapůjčíme i na několik dní. Uvedená cena je za den.

FERRATOVÉ SETY
280,- Kč
Navštivte jedinečnou Via Ferratu, která se nachází přímo v centru města s nádhernou vyhlídkou na zámek a řeku Labe Její součástí je 14 různých cest s několika stupni obtížnosti. Naše Ferrata je vhodná i pro fyzicky zdatné děti a je přístupná zdarma.
Ferratové sety jsou k zapůjčení v recepci.
Uvedená cena je za den.

SAUNA
100,- Kč
V budově B (Na Skřivance) provozujeme vlastní saunu, naši hosté zde mají slevu 20%.Sauna je v provozu od začátku října do konce dubna. Mimo saunovací sezónu lze saunu objednat i mimořádně za cenu 600 Kč do 6 osob, pro 6 - 12 osob je cena 1000,- Kč.

TĚLOCVIČNA
500,- Kč
Hostům dále nabízíme pronájem tělocvičny, která se nachází v budově B (Na Skřivance).
Uvedená cena je za hodinu.

PIZZA
V budově B (Na Skřivance) je možné objednat na recepci vynikající pizzu, kterou vám upečeme do 20 minut a přineseme na pokoj.

OBČERSTVENÍ
Občerstvit se můžete také několika druhy chlazených nápojů (alko, nealko) a dalším drobným sortimentem občerstvení, dle aktuální nabídky. Občerstvení nabízíme v obou budovách.

SUVENÝRY
Na památku si od nás můžete odvézt hrnečky, skleničky a další výrobky s motivem Děčína, nebo vynikající moravské víno s logem našeho Hostelu.

Hostel Děčín s.r.o.