Hostel je v centru Děčína

Hostel Děčín se nachází v samém centru města Děčína v těsné blízkosti Hlavního vlakového nádraží, 5 minut chůze od autobusového nádraží. Přímo naproti Hostelu jsou autobusové zastávky do všech zajímavých míst NP Českosaského Švýcarska. V blízkosti jsou jak nákupní centra tak restaurace a různá občerstvení . Součástí Hostelu je recepce . Společné prostory Hostelu jsou monitorovány bezpečnostním kamerovým systémem pro naprostý pocit bezpečí ubytovaných hostů.

Ubytování

Ubytování nabízíme ve dvou čtyřlůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. K dispozici jsou dvě oddělené koupelny se sprchovým koutem, dva WC, jídelní kout, vybavená kuchyňská linka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konev a plynový sporák.

 


Dále nabízíme jeden jednolůžkový pokoj, čtyři dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou jejíž součástí je jednoplotýnkový vařič , varná konvice , mikrovlnná trouba , lednice a nádobí.

Cena za ubytování zahrnuje čisté ložní prádlo a ručník. V Hostelu platí zákaz kouření a není dovolen vstup domácím mazlíčkům.

 

Hostel Děčín, Čs.Mládeže 195/21, 40502 Děčín               tel.: +420 777 286 963                 e-mail: info@hostel-decin.cz